HAKKIMIZDA

Tel ve tel mamülleri konusunda sanayi alanında faaliyet gösteren Çokyaşar Tel ve Galvanizleme A.Ş. 2001 yılında Adana’da kurulmuş olup kurulduğu günden bu yana kaliteli ürün, iyi hizmet ve tecrübe ile şekillenerek bölgenin en iyi firmaları arasında yer almaktadır.

13.000 m²’si kapalı toplam 16.000 m² alan üzerinde faaliyetini sürdüren Çokyaşar Tel, geniş ürün yelpazesi ile inşaat, çevre güvenlik sistemleri, tarım, hayvancılık, tekstil ve otomotiv gibi bir çok sektörlere hizmet vermektedir. Çokyaşar Tel ve Galvanizleme üretime başladığı yıldan bu yana dünya standartlarında üretim yapabilen, yeni ve modern makinalar ile en yeni teknolojiyi kullanarak yüksek kalitede ürün sunan sanayi sektörünün en iyi kuruluşlarından biridir.

Çokyaşar Tel ürünleri geniş üretim olanakları sayesinde spesifik müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda imal edilmekte olup aynı zamanda tecrübeli, dinamik ekibi ile ürün kalitesini, uygun paketlemeyi, zamanında teslimatı ve en önemlisi müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

ÇOKYAŞAR GRUP

Çelik tel ve alüminyum sektöründe faaliyette bulunan firmalarımız Çokyaşar Grup adı altında Kurumsal Dönüşüm Projesi kapsamında tek çatı altında toplanmıştır.

Türkiye’de 5 ayrı lokasyonda yer alan birçok üretim tesisiyle Çokyaşar Grup firmaları sanayi alanında yıllık 500.000 tonu aşan üretim gerçekleştirip yaklaşık olarak 1 milyar TL ciroya sahiptir. Aynı zamanda 1.000 kişiye iş imkanı vermekle birlikte ortalama 10.000 kişiye ulaşan istihdam sağlayarak Türkiye’ye en iyi şekilde hizmet etmektedir.

                     

  

© Copyright 2017 cokyasar.com.tr by Probilsis